آموزش خرید شارژ خط تلفن ثابت پیشگامان (9109)

پیشگامان به عنوان یکی از اپراتورهای تلفن ثابت در کشور شماره تلفن ویپ با سرشماره 9109 واگذار می نماید. لازم است بدانید بصورت پیشفرض خط تلفن ثابت پیشگامان اعتباری و بصورت پیش پرداخت می باشد. بدین معنی که ابتدا شما بایستی بسته مکالمه تهیه نمایید و سپس امکان مکالمه خواهید داشت. بسته های مکالمه شامل محدودیت ریالی و زمانی هستند.

نکته مهم این است که در صورت اتمام شارژ یا اعتبار زمانی تماس های ورودی و خروجی مسدود می شوند. (این مورد در حال پیگیری با اپراتور می باشد که در صورت اتمام شارژ تماس ورودی نبایستی قطع شود.)

مراحل شارژ سریع خط تلفن پیشگامان

1- ورود به پنل مدیریت تلفن ثابت با آدرس https://ecare.pishgaman.net

اطلاعات ورودی برای شما در هنگام ثبت نام پیامک شده است. بصورت معمول نام کاربری برای اشخاص حقیقی، شماره ملی و برای اشخاص حقوقی، شناسه ملی می باشد. در صورتی فراموشی رمز عبور با شماره 1577 و یا نماینده فروش تماس بگیرید.

پنل تلفن ثابت پیشگامان

2- در هنگام ورود سرویس های ثبت نام شده لیست می شود. شما می توانید بصورت خلاصه اعتبار باقی مانده و … را مشاهده بفرمایید. سپس شماره مورد نظر را انتخاب کنید.

پنل تلفن ثابت پیشگامان

3- در این صفحه امکانات مختلفی وجود دارد. از جمله خرید کانال (مکالمه همزمان) و خرید بسته مکالمه و …

پنل تلفن ثابت پیشگامان

4- بعد از انتخاب گزینه خرید بسته، لیست بسته ها را مشاهده می کنید. بسته مورد نظر را انتخاب کنید و پس از طی مراحل پرداخت آنلاین شارژ بصورت فوری روی سرویس شما اعمال می گردد.

پنل تلفن ثابت پیشگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *